Prilby na bicykel

Vyber si správnu prilbu pre svoju jazdu a uistite sa, že si v bezpečí na každom kilometri. Naša široká ponuka prílb zahŕňa rôzne štýly a typy, aby sme vyhoveli všetkým potrebám cyklistov bez ohľadu na ich preferencie a štýl jazdy.

Zobrazuje sa 1-50 z 979 položiek

Bezpečnosť na prvom mieste - Široká ponuka príslušných prílb pre každý štýl jazdy

Ochrana hlavy je neodmysliteľnou súčasťou každej cyklistickej jazdy. V našej širokej ponuke prílb nájdeš to, čo potrebuješ pre maximálnu bezpečnosť a pohodlie pri svojej jazde.

Cestné prilby: Pre cestných cyklistov je dôležitá nielen bezpečnosť, ale aj aerodynamika. Ponúkame kvalitné cestné prilby, ktoré spĺňajú vysoké štandardy a sú ľahké a pohodlné.

Detské prilby: Bezpečnosť detí je prioritou. Naša kolekcia detských prílb poskytuje spoľahlivú ochranu pre malých cyklistov s rôznymi farebnými a zábavnými dizajnami.

E-Bike prilby: Pre jazdu na elektrobicykli je dôležité mať príslušnú prilbu, ktorá zabezpečuje dostatočnú ochranu a pohodlie. Naša ponuka e-bike prílb spĺňa potreby aj náročných jazdcov.

Freestyle prilby a kokosky: Pre freestyle a BMX jazdcov ponúkame štýlové prilby a kokosky, ktoré kombinujú ochranu a dizajn. Sú navrhnuté tak, aby vydržali náročné triky a skoky.

Integrálne prilby: Pre downhill, enduro a agresívnejšie formy jazdy sú tu integrálne prílby, ktoré zabezpečujú kompletnú ochranu hlavy a tváre. Sú vybavené aj ventiláciou pre pohodlnú jazdu v extrémnych podmienkach.

Lifestyle prilby: Pre mestských cyklistov a štýlových jazdcov ponúkame lifestyle prílby, ktoré kombinujú bezpečnosť s moderným dizajnom. Sú ideálne pre každodennú jazdu a urban cycling.

MTB a enduro prilby: Pre jazdcov horských bicyklov sú tu špeciálne