Horské celoodpružené bicykle

Horské celoodpružené bicykle sú skvelou voľbou pre nadšencov horského cyklistiky, ktorí sa radi vydávajú do prírody a hľadajú maximálne zážitky z jazdy.Ponúkame tri hlavné pod-kategórie: Enduro Odpružené Bicykle, Allmountain Odpružené Bicykle a Zjazdové Odpružené Bicykle.

Zobrazuje sa 1-50 z 78 položiek

Horské celoodpružené bicykle sú skvelou voľbou pre nadšencov horského cyklistiky, ktorí sa radi vydávajú do prírody a hľadajú maximálne zážitky z jazdy. Ponúkame tri pod-kategórie: Enduro Odpružené Bicykle, Allmountain Odpružené Bicykle a Zjazdové Odpružené Bicykle.

1.Enduro Odpružené Bicykle: Navrhnuté pre náročné horské terény a technické trate. S ich robustnými rámi a silnými odpruženými vidlicami sa môžete spoľahnúť na ich stabilitu a schopnosť prekonať aj najťažšie prekážky. Enduro bicykle majú väčšie kolesá, väčší zdvih odpruženia a agresívnejšiu geometriu, čo im dodáva vynikajúce zvládanie strmých zjazdov aj výstupov. Ak hľadáte bicykel, ktorý vás odmení adrenalinom a zároveň zvládne technické výzvy, Enduro Odpružené Bicykle sú pre vás ideálnou voľbou.