Detské Kolobežky

Zobrazuje sa 1-31 z 31 položiek

Kolobežkovanie patrí medzi veľmi obľúbené aktivity mnohých detí. V prípade, že ich chcete potešiť a kúpiť kolobežku, vyberať by ste mali z detských modelov. Od klasických sa odlišujú najmä rozmermi, no taktiež cenou, dizajnom či dokonca počtom koliesok.

Ak dieťa ešte nevie udržať rovnováhu, je dobré vziať mu trojkolieskový typ, ktorý je jednoduchší na používanie. Väčšie deti si poradia aj s klasickým, dvojkolesovým typom. Výber je zjednodušený najmä tým, že pri detských kolobežkách nájdete vek. Dopredu viete, či je model pre dieťa vhodný.

Mnohé deti si na svoje prídu pri farebných kolobežkách s nafukovacími kolesami. Ak však dieťa preferuje dobrodružstvo, pokojne môžete siahnuť aj po freestyle type kolobežky. Ten je upravený na to, aby odolalo aj väčším nárazom či rôznym skokom a trikom. Je úplne jedno, či kolobežku vyberáte pre chlapca alebo dievča. Potešte svoje dieťa a vyberte si zo širokej ponuky kolobežiek v rôznych farebných a veľkostných prevedeniach, a cenových hladinách.

Stačí si vybrať pre akú vekovú kategóriu kolobežku hľadáte. Máme detské kolobežky od 3 rokov ale taktiež kvalitné freestyle kolobežky pre mladších, ktorých láka adrenalín.

TOP 10 - NAJLEPŠIE DETSKÉ KOLOBEŽKY - NÁŠ VÝBER

Značky