Komponenty na kolobežky

Nájdete tu všetko, čo potrebujete na vylepšenie a údržbu vášho kolobežkového setupu. Od griptape, ktorý zaručuje lepšiu trakciu a kontrolu, cez gripy, ktoré vám poskytnú pohodlný a spoľahlivý úchop, až po hardware a objímky, ktoré vám umožnia pevné spojenie komponentov. Hlavové zloženia, ložiská a kompresné systémy zaisťujú hladký chod a stabilitu, zatiaľ čo kolieska a vidlice prispievajú k jazdným vlastnostiam a ovládateľnosti. Nezabudnite na koncovky, pegy a riaditká, ktoré vám umožnia vykonávať rôzne triky a manévre. Vyberte si komponenty podľa svojich preferencií a zdokonalte svoju kolobežku pre maximálny výkon a štýl.

Zobrazuje sa 1-50 z 1471 položiek

Objav široký výber komponentov na vylepšenie svojej jazdy

Vylepši svoju kolobežku a získaš úplne nový jazdný zážitok s našimi kvalitnými komponentami. V našej širokej ponuke nájdeš všetko, čo potrebuješ na úpravu svojej kolobežky podľa svojich predstáv.

Griptape: Zabezpeč si vynikajúci grip a kontrolu pri jazde s našimi kvalitnými griptapmi. S rôznymi dizajnmi a textúrami si môžeš vybrať ten, ktorý najviac vyhovuje tvojmu štýlu.

Gripy: Pohodlie a kontrola sú dôležité pri jazde na kolobežke, a preto ponúkame široký výber gripov pre tvoje ruky. Vyber si z rôznych materiálov, tvarov a dizajnov pre optimálny úchop.

Hardware: Každý detail na tvojej kolobežke má svoj význam. U nás nájdeš kvalitné hardwary vrátane skrutiek, podložiek a iných drobných súčiastok, ktoré zabezpečia pevné spojenie tvojich komponentov.

Hlavové Zloženia: Hlavové zloženie je kľúčovou súčasťou riadenia a stability. Vyber si z našej ponuky vysoko kvalitných hlavových zložení, ktoré zabezpečia hladký a presný pohyb tvojho riadítka.

Kolieska: Prekonej prekážky s našimi odolnými a výkonnými kolieskami. Ponúkame rôzne veľkosti, tvrdosti a dizajny, takže si môžeš vybrať tie, ktoré najlepšie vyhovujú tvojmu štýlu jazdy.

Kompresné systémy: Zabezpeč si stabilnú a pohodlnú jazdu s našimi kompresnými systémami. S rôznymi typmi ako SCS (Standard Compression System) a inými, budeš mať kontrolu nad svojou kolobežkou.

Koncovky: Dodaj svojej kolobežke štýlový vzhľad a ochranu s našimi koncovkami. Vyber si z rôznych farieb a tvarov, ktoré prispôsobia tvoju kolobežku podľa tvojich predstáv.

Ložiská: Plynulá a rýchla jazda je kľúčová a preto ponúkame vysoko kvalitné

Vedeli ste že máme aj tieto kvalitné komponenty na Kolobežky