BMX race bicykle

V našej kategórii BMX race bicyklov nájdete vysoko výkonné bicykle optimalizované pre preteky na dráhe. Naše modely sú navrhnuté s dôrazom na rýchlosť a ovládateľnosť, aby vám umožnili dosiahnuť svoje najlepšie výkony. S rôznymi veľkosťami rámov a príslušenstvom na jazdu v rôznych podmienkach si u nás môžete vybrať ten správny bicykel pre vaše potreby v pretekárskej dráhe.

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

BMX race bicykle

Niečo krátke o BMX závodných bicykloch

Určite si pamätáš na doby, keď si ako malý chlapec sníval o tom, že by si mohol jazdiť na bicykli, s ktorým by si mohol vyhrať preteky. Teraz si starší a možno by si chcel tieto sny pretaviť do skutočnosti. To je dôvod, prečo by si mal zvážiť investíciu do Race BMX bicykla. Tu je pár dôležitých bodov, ktoré by ti mohli pomôcť pri rozhodovaní:

  1. Rýchlosť: Race BMX bicykle sú navrhnuté tak, aby dosiahli čo najvyššiu rýchlosť na trati. Sú vylepšené o lepšie súčiastky a ľahšie materiály, čo umožňuje jazdcom dosahovať rýchlosti až do 70 km/h.

  2. Ovládateľnosť: Pri závodoch BMX na trati je ovládateľnosť kľúčová. Race BMX bicykle sú preto vybavené kratším rázvorom, ktorý umožňuje rýchlejšie zatáčanie a lepšiu ovládateľnosť.

  3. Vzduchové vidlice: Jednou z najdôležitejších súčiastok u Race BMX bicyklov sú ich vzduchové vidlice, ktoré absorbujú nárazy a udržujú kolesá na trati. Vzduchové vidlice umožňujú jazdcom zvládnuť aj tie najťažšie prekážky na trati.

  4. Brzdy: Pri rýchlostiach až do 70 km/h, sú kvalitné brzdy kľúčovými súčiastkami pre Race BMX bicykle. Ich kvalitné brzdy umožňujú jazdcom bezpečne zastaviť aj v náročných podmienkach na trati.

  5. Konštrukcia: Race BMX bicykle sú konštruované z odolných materiálov ako hliník alebo karbón, ktoré zaisťujú pevnosť a odolnosť počas náročných podmienok. Ich špeciálna konštrukcia tiež umožňuje jazdcom jednoduchšie prekonať prekážky na trati.

Keď zvážiš všetky tieto faktory, je jasné, že Race BMX bicykle sú určené pre jazdcov, ktorí chcú zvíťaziť. Sú to skvelé stroje pre tých, ktorí sa chcú presadiť na trati a ukázať svoju rýchlosť a ovládateľnosť.

Značky